Ισοπαλία για Διάνα Ηλιούπολης και Δόξα Βύρωνος (1 - 1)

Διάνα Ηλιούπολης και Δόξα Βύρωνος ήρθαν ισόπαλοι με σκορ 1 - 1, σε ένα παιχνίδι που και οι δύο ομάδες το ήθελαν πολύ.

Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ στο 31ο λεπτό με τον Καζάκο, με το 1 - 0 να είναι το αποτέλεσμα του ημιχρόνου., Στο β' μέρος ο Πλούμης θα ισοφαρίσει για τους φιλοξενούμενους διαμορφώνοντας το 1 - 1.

Με την ισοπαλία αυτή η Διάνα Ηλιούπολης έχει πλέον 5 πόντους και είναι στην 6η θέση, με τη Δόξα να παίρνει τον πρώτο της βαθμό και να είναι στην 13η θέση μαζί με τα Μελίσσια, τους Αγίους Αναργύρους και τον Απόλλωνα Χαλανδρίου.

ΔΙΑΝΑ: Μάρκου, Παπαντζίμας, Κουτσογκίλας, Νικόλλι, Κατσιάνης (69' Πανίδης), Μπαρδάκης, Καζάκος, Κωνσταντινίδης, Ζώης (51' Ευθυμίου), Φάρος, Ποντικάκος (86' Παπαδόπουλος)

ΔΟΞΑ: Τζίνας, Τζάρτζαλος (46' Κυλόγλου), Χιώτης, Χαλβατζής, Βακερλής, Φυρίγος (69' Σκόρδος), Τσινάρη (69' Τσαούρδας), Κουτσαυτίκης, Πλούμης, Ρίζος (90' Βελής), Βούτας (18' Καλαμάρης).