Διπλό στην Λούτσα ο Αήττητος Σπάτων (4 - 1 τον ΑΟ Άρτεμις)

Το τρίποντο της νίκης πανηγύρισε ο Αήττητος Σπάτων, ο οποίος επικράτησε μέσα στην έδρα του ΑΟ Άρτεμις με σκορ 4 - 1.

Το σκορ άνοιξε για τους φιλοξενούμενους ο Ναρτίντ στο 9', με τον Παπάζογλου στο 45' να γράφει το 0 - 2 που ήταν το σκορ του ημιχρόνου. Στο 49' ο Σεΐτι θα ανεβάσει το σκορ στο 3 - 0, μετά από εύστοχο χτύπημα πέναλτι. Στο 71' ο Χαλίλι θα μειώσει προς στιγμήν, με τον Ναρτίντ στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων να διαμορφώνει το τελικό 1 - 4.

Με το τρίποντο αυτό ο Αήττητος έχει πλέον 33 πόντους και ισοβαθμεί με τον Παλληνιακό στην 5η θέση. Από την άλλη ο ΑΟ Άρτεμις έμεινε στους 21 πόντους και στην 14η θέση.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ: Ντόστης, Μπάκος, Αράπης, Διαμάντης (46' Λάπας (58' Χότζα), Σαντίκου, Φατιόν, Τσιλιάκος (46' Δανιήλ), Κοζανίδης, Καραβατάκης (46' Ρούσης), Μασκλαβάνος, Ράσα (46' Μαγουλάς)

ΑΗΤΤΗΤΟΣ: Κονόμι, Τσουχλαράκης, Κουβαράς, Μουρούτης (56' Σπανός), Τσιαχματιώης (21' Νταής), Καραγιάννης (66' Φυτίλης), Παπάζογλου, Σιάννης, Λύγκος, Σεΐτι, Ναρτίντ.