Μοιρασιά στο ντέρμπι των Βριλησσίων με τον Χαρυγιακό (1 - 1)

Μοιρασιά είχε το ντέρμπι κορυφής ανάμεσα σε Βριλήσσια και Χαραυγιακό, με τις δύο ομάδες να έρχονται ισόπαλες με σκορ 1 - 1.

Ο σύλλογος των νοτίων προαστίων άνοιξε το σκορ με τον Νίκου στο 25', με το 0 - 1 να είναι το αποτέλεσμα του ημιχρόνου. Στο β' μέρος οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με τον Τσιούμα στο 48ο λεπτό της αναμέτρησης.

Με την ισοπαλία αυτή ο Χαραυγιακός προς το παρών είναι μόνος πρώτος στην κορυφή με 43. Στην 3η θέση με 40 πόντους είναι τα Βριλήσσια.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ: Τικταπανίδης, Πετόκου, Γεροντάκης, Τσιούμας (68' Αραμπατζής), Ματσάδες (83' Κανέλλος), Δημητρέλος, Κόκκινος (57' Μότσιος), Λύκος, Καλιαμπάκας (46' Νικόλα), Πετόκου (83' Βαζέχα), Τσιούμας

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ: Σταματόπουλος, αναστασόπουλος, Αναστασίου (46' Φραγκάκος), Μιχαηλίδης, Μουγιακάκος, Τουγουντζόγλου, Πάσα (78' Καρκαλής), Ζαχαρόπουλος, Γκούγκας, Νίκου, Χάσι (74' Κουντουριώτης)