Συνεχίζει πρώτος και αήττητος ο Κεραυνός Κερατέας (3 - 1 την Αρτέμιδα)

Ο Κεραυνός Κερατέας επικράτησε και του ΑΟ Άρτεμις με 3 - 1 και συνεχίζει μόνος πρώτος και αήττητος στο πρωτάθλημα.

Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ στο 27' με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Βαγγέλη, όμως οι φιλοξενούμενοι έφτασαν άμεσα στην ισοφάριση με τον Μπάκο (31'), με το 1 - 1 να είναι και το σκορ του ημιχρόνου. Στο β' μέρος οι γηπεδούχοι δεν άφησαν πολλά περιθώρεια και στο πρώτο κιόλας δεκάλεπτο έκαναν το ματς 3 - 1, με δράστες τους Παπασπύρο στο 49' και Μπουγιούκο στο 54'.

Με το τρίποντο αυτό ο Κεραυνός έχει 38 και είναι μόνος πρώτος και με διαφορά 5 πόντων από των 2ο Αχαρναϊκό, ενώ ο ΑΟ Άρτεμις έμεινε στους 8 και είναι μαζί με τον Ολυμπιακό Αγίου Στεφάνου στην 15η θέση.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ: Καλογερόπουλος, Δαρδαμάνης, Πιέτρι, Ντόβας, Μπουγιούκος, Βαγγέλη, Τραγούστης, Καπαμτζιάν, Σαχσανίδης, Μπουντόπουλος, Παπασπύρος

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ: Ρίπης, Δημητρίου, Χότζα, Διαμαντής, Κυριάκου, Αράπης, Μπάκος, Κοζανίδης, Μασκλαβάνος, Καραβατάκης, Δανιήλ