Διπλό τα Ταταύλα (3 - 2 τον Παράδεισο)

Τα Ταταύλα κατάφεραν να περάσουν και από την  έδρα του Παράδεισου, επικρατώντας με 3 - 2, πιάνοντας την κορυφή.

Το σκορ άνοιξε ο σύλλογος των νοτίων προαστίων με τον Παγουρά στο 33' να ευστοχεί σε πέναλτι, με το 0 -1 είναι το σκορ του ημιχρόνου. Στο β' μέρος ο Γαλούζης έδωσε αέρα δύο τερμάτων στους φιλοξενούμενου στο 72'. Δύο λεπτά αργότερα ο Δαρδαμάνης μείωσε σε 1 - 2, με τον Τσελεδάκη στο 77' να κάνει το 1 - 3. Το τελικό 2 - 3 διαμόρφωσε ο Δαρδαμάνης στο 89', με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα.

Με τη νίκη αυτή τα Ταταύλα έπιασαν τα Ιλίσια στην κορυφή με 13 πόντους, μαζί και με τα Πατήσια. Από την άλλη ο Παράδεισος έμεινε στην τελευταία θέση έχοντας 3 πόντους.

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ: Ηλιόπουλος, Βρανάς (83' Καραμανόγλου), Μουζουράκης (46' Διπλοδάκτυλος), Σιούτης, Σέρμπης, Λεφάκης, Δούκας (65' Δαρδαμάνης), Σιμιτζόγλου, Πέτας (65' Φούντας), Ζαννέτος, Μπάκης

ΤΑΤΑΥΛΑ: Ράμμος, Κωστόπουλος (71' Προμπονάς), Βούρος, Μούκας, Τσιώλης, Μιχαλόπουλος, Μπολιεράκης (81' Μιχαλούτσος), Πολύδωρας (60' Γαλούζης), Νούλας (81' Γιαννόπουλος), Παγουράς, Τσιλεδάκης.