Με τριάρα στην πρεμιέρα ο Δίας Κορυδαλλού (3 - 0 τον Άρη Αμφιάλης)

Με το... δεξί μπήκε στο πρωτάθλημα ο Δίας Κορυδαλλού, ο οποίος επικράτησε με 3 - 0 του Άρη Αμφιάλης.

Το πρώτο ημίχρονο τελείωσε με τις δύο ομάδες να μένουν στο 0 - 0. Στο β' μέρος οι γηπεδούχοι μπήκαν πιο δυνατά και με τον Νούχο πήραν κεφάλι στο σκορ στο 54'. Στο 75' ο Βύρρης θα διπλασιάσει τα τέρματα της ομάδας του, με τον ίδιο παίκτη να διαμορφώνει και το τελικό 3 - 0 στις καθυστερήσεις του αγώνα.

ΔΙΑΣ: Κατσικούρης, Καζάκος, Σεραφειμίδης, Πηλίδης, Μπουρογιαννόπουλος Σ., Πούλιας (70' Υφαντίδης (80' Αϊβιτίδης), Μπουρογιαννόπουυλος Κ. (46΄Νούχο), Σκούταρης (50' Κοτούμπας Β.), Πλιάγκας, Βύρης, Μπενέτος (46' Αντωνάκος)

ΑΡΗΣ: Πολυχρονόπουλος, Βαζαίος, Τσούλος, Σάνκα, Καραπατάκης, Μπαλόπητος, Ζιώγας (55' Μαυρίδης), Κλίνης, Τερζίου, Βαλάκος, Αραμπαντώνης.