«Χ» για Νέα Ιωνία και Άτταλο (1 - 1)

Χωρίς νικητή τελείωσε η αναμέτρηση ανάμεσα σε Νέα Ιωνία και Άτταλο, με τις δύο ομάδες να έρχονται ισόπαλες με σκορ 1 - 1.

Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, με τον Ούτσικα, με τους φιλοξενούμενους να φτάνουν στην ισοφάριση με τον Καραγιάννη στο 83'.

Με την ισοπαλία αυτή ο Άτταλος πλέον παραμένει στην πρώτη θέση με 28 βαθμούς, ενώ δεύτερη είναι η Νέα Ιωνία, η οποία πλέον ισοβαθμεί με τον Χολαργό με 25 βαθμούς.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ: Παπουτσής, Φραντζέσκος, Πετράς, Σιγάλας, Νταϊφώτης, Μπανιάς (90′ Ντιρμίσι), Κομνηνός, Παπαδόπουλος, Μπεσού (75′ Νησαριώτης), Σισσέ (60′ Καλογερής), Ούτσικας.

ΑΟΝΦ ΑΤΤΑΛΟΣ: Τικταπανίδης, Σταύρου, Μιράκα, Αγοραστός, Στεφανής (55′ Μουρεζίνης), Παληγεώργος, Δήμος (85′ Μποζινάκης), Κωτσαλάς, Ταμπάκης, Κοβάνης, Καραγιάννης.