Στο τέλος ο βαθμός για τους Νικητές Ανθούσας (2 – 2 τον ΠΑΣ Ωρωπό)

Οι Νικητές Ανθούσας κατάφεραν να πάρουν έναν απίστευτο βαθμό, καθώς αν και ήταν πίσω στο σκορ, στις καθυστερήσεις σημείωσαν το τέρμα της ισοφάρισης, διαμορφώνοντας το τελικό 2 – 2.

Ο ΠΑΣ Ωρωπός είχε ξεκινήσει δυνατά και στο 45’ ο Εσκίογλου έκανε το 0 – 1. Στο 53’ μάλιστα οι φιλοξενούμενοι σημείωσαν και δεύτερο τέρμα με τον Παπαδονικολάκη. Στο 67’ όμως άρχισε η αντεπίθεση για τους γηπεδούχους. Την αρχή έκανε ο Δημητριάδης, από το σημείο του πέναλτι, ενώ με την συμπλήρωση 90 λεπτά παιχνιδιού ο Φενερίδης διαμόρφωσε το τελικό 2 – 2.

Νικητές: Σταμούλης, Σαββίνος (78’ Κυρλάκης), Κάτσης, Συμβουλίδης, Θεοχαρίδης, Δημητριάδης (70’ Λεμονής), Μπερέτης (46’ Φενερίδης), Αναστασίου (46’ Δριλάκης), Φασατάκης, Σωτηρόπουλος, Διονυσακόπουλος

ΠΑΣ Ωρωπός: Μιγγίρης, Χάτζος, Παρασκευόπουλος (78’ Παπακωνσταντίνου), Μάμας, Τσαγκαράκης (78’ Ράπτης), Γκινάι, Ζαζάι (70’ Παπαγεωργίου), Μανιώτης, Εσκίογλου (70’ Πολυγένης), Παπαδονικολάκης (65’ Κουτσομίχος), Μπαλώτης