Βαθμός στο 90' ο Ήφαιστος (1 - 1 με τον Άρη Αμφιάλης)

Σημαντικό βαθμό στο τέλος του αγώνα πήρε ο Ήφαιστος, παίρνοντας ισοπαλία με τον Άρη Αμφιάλης με σκορ 1 - 1.

Οι φιλοξενούμενοι στο 29ο λεπτό της αναμέτρησης άνοιξαν το σκορ με τον Σκαραμάγκο, με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν με τον Σιγαλάκο, με την συμπλήρωση του 90ου λεπτού.

Με τον βαθμό αυτό ο Ήφαιστος έχει πλέον 19 πόντους και είναι στην 8η θέση, ενώ ο Άρης έχει 14 πόντους και είναι στην 11η θέση.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ: Ελθίνι, Σεραφείμ, Αλευρής (62' Σιγαλάκος), Μπιάνκι, Υφαντόπουλος, Κουλήζος (46' Νέλα), Μουρτίδης (69' Καλαμάκης), Τσέρι (69' Μεταξάς), Βοζίκης, Ζούπα, Χρονόπουλος (46' Λουκάνι).

ΑΡΗΣ: Πολυχρονόπουλος, Σιφνάκης, Γεωργιάδης, Σάνκα, Βαζαίος (61' Καραβασιλείου), Καζαντζίδης, Ζευγολατάκος (85' Κλήνης), Κρεβαττάς, Σκαραμάγκος (85' Ζιώγας), Μπαλοδήμος, Κόκα.