Ισοπαλία για Παπάγο και Αστέρα Εξαρχείων (1 - 1)

Παπάγος και Αστέρας Εξαρχείων αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 1 - 1 σε ένα πολύ καλό παιχνίδι.

Ο Παπάγος κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο 30ο λεπτό με τον Τάλιουρα, με τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν λίγο πριν το ημίχρονο με τον Φωτιάδη.

Με την ισοπαλία αυτή ο Αστέρας έχει πλέον 7 πόντους και βρίσκεται στην 9η θέση με 7 βαθμούς μαζί με τα Πετράλωνα. Από την άλλη ο Παπάγος έμεινε στους 6 και στην τελευταία θέση με τον Πανιώνιο Καισαριανής.

ΠΑΠΑΓΟΣ: Λάγιος, Κολλιάκος, Παναγόπουλος (46' Πλούμης), Αλεξιάδης (65' Καραθανάσιος), Λιούκας, Καραβοκύρης, Μπράτσος, Φατούρος, Ταλιούρας, Καπάνταης (56' Παπαναστασίου), Κωστόπουλος

ΑΣΤΕΡΑΣ: Σανιανός, Ντίνας, Φιλιππόπουλος, Καρδαμίτσης, Καρούζος, Καραμάνος (70' Σιατούνης), Στούμπος, Καραγκούνης, Παπανικολάου (70' Χαφούς), Φωτιάδης, Κώτσης (46' Μπούζης).