Πρόκριση με ανατροπή η Μάχη Μαραθώνα (3 - 1 τον Διόνυσο)

Η Μάχη Μαραθώνα πορεί να βρέθηκε πίσω στο σκορ, παρ' όλα αυτά κατάφερε να επικρατήσει με 3 - 1 του Διονύσου μέσα στην έδρα του και να πάρει την πρόκριση.

Ο Διόνυσος προηγήθηκε με 1 - 0 στο 39' με τον Νικολαρά. Στο β' μέρος οι φιλοξενούμενοι μπήκαν πιο αποφασιστηκά και με τέρμα του Τζήμα από το σημείο του πέναλτι στο 52'. Στο 61' ο Σιγάλας θα κάνει την ανατροπή του σκορ, με τον Τσακυργιάννη στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων να διαμορφώνει το τελικό 1 - 3.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ: Αλεξόπουλος, Γεωργοκίτσιος (75' Βαϊόπουλος), Μισσακιάν, Ζίου, Θεοχαράκης (85' Σταμουλακάτος), Νικολαράς, Σάββας, Καλογήρου, Αγγελόπουλος, Κόσσυφας, Πολεμίτης.

ΜΑΧΗ: Ντότσης, Καλλιακούδας (88' Παπάς), Μέμα, Σιγάλας, Άχμετ, Τζήμας, Δόριζας (88' Μεγάλος), Κόλλιας, Δημητρίου (65' Τσακυργιάννης), Μπούσουλας (62' Κουσούλης), Δεγάιτας (46' Ρουστέμι).