Μοιράστηκαν βαθμούς και εντυπώσεις Κηπούπολη και Παλαιού Φαλήρου (1 - 1)

Βαθμούς και εντυπώσεις μοιράστηκαν Κηπούπολη και Παλαιό Φάληρο, με τις δύο ομάδες να έρχονται ισόπαλες με σκορ 1 - 1.

Οι φιλοξενούμενοι ήταν εκείνοι που άνοιξαν το σκορ στο 10' με τον Λαϊνά, με την ισοφάριση να έρχεται επίσης με ένα τέρμα στα πρώτα λεπτά όμως του δευτέρου ημιχρόνου. Στο 48' ο Μάκρας διαμόρφωσε το 1 - 1 και έδωσε από έναν βαθμό και στις δύο ομάδες. Να σημειώσουμε πως στο 70' ο Κωνσταντινίδης είδε κόκκινη κάρτα και άφησε τους Περιστεριώτες με δέκα παίκτες, μέχρι το τέλος της αναμέτρησης.

Με την ισοπαλία αυτή η Κηπούπολη έχει πλέον 5 βαθμούς και συνεχίζει να ισοβαθμεί με το Καματερό στην 7η θέση, ενώ το Παλαιό Φάληρο έχει 4 πόντους και είναι στην 9η θέση.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ: Κύριου, Πολυζωγόπουλος, Σταματογιαννόπουλος, Ταμπάκης, Παούρης, Βασιλάρης, Οκσίσογλου, Φαρμάκης (23' Κωνσταντινίδης), Μακράς (90' Σαββουλίδης), Λιαγκόζης, Καλέμης

ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ: Ορφανόπουλος, Γιαννακούρος, Γαβαλάς, Μπελέρης, Λαϊνάς, Παπαευθυμίου, Καψιώτης, Μακρυγιάννης (90' Βαϊάς), Μηταράς Ν. (73' Μπούσι), Μουρατίδης (67' Σκόρδος), Γαλημίτης