Στο β' μέρος ήρθε η πρόκριση για τον Παθιακάκη (3 - 0 την Μάχη Μαραθώνα)

Στο δεύτερο ημίχρονο κατάφερε να πάρει το εισιτήριο για την Β' φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ ο Παθιακάκης, καθώς επικράτησε με 3 - 0 της Μάχης Μαραθώνα.

Το σκορ άνοιξε ο Μπουρμπούλης στο 54' για τους γηπεδούχους. Στο αμέσως επόμενο λεπτό ο Παρούσος είδε την κόκκινη κάρτα του διαιτητή του αγώνα, αφήνοντας τους φιλοξενούμενους με δέκα παίκτες. Ο Ρομπόλας στο 58' μετά από εύστοχο χτύπημα πέναλτυ έκανε το 2 - 0. Οι γηπεδούχοι εκμεταλλευόμενοι το αριθμητικό πλεονέκτημα διαμόρφωσαν το τελικό 3 - 0, μετά από τέρμα του Κατσιγιάννη στο 73'.

Παθιακάκης: Πηδουλάς, Ανεζύρης, Καψιόχας, Σιάτη, Ρομπόλας (74' Γερογιάννης), Μανγκαλάγκιου, Κατσαρίδης (70' Στάσης), Δρόσος, Κωστένογλου (64' Κατσιγιάννης), Μπουρμπούλης (80' Αμπούλος), Λιάκος

Μάχη: Ντόστης, Σιδέρης, Φλώρος (82' Ρήγας), Χατζηπέτρος (46' Καλλιακούδας), Τσιούμας, Καχόπουλος, Χαρίσης, Ρουστέμι (63' Καρακοζίδης), Τσιούμας (90' Πύλλα), Παρούσος, Δαρσινός (84' Μάρρα)