Με το δεξί ο Αυλώνας (3 – 0 τον Ράμνους)

Ο Αυλώνας επικράτησε με 3 - 0 του Ράμνους Γραμματικού, μπαίνοντας με το δεξί στο πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ.

Το σκορ άνοιξε στο 20ο λεπτό ο Σαντζάκου, με το 1 – 0 να είναι και το αποτέλεσμα του ημιχρόνου. Στο β’ μέρος έπρεπε να περάσουν 35 λεπτά παιχνιδιού, ώστε να μπει κάποιο τέρμα και αυτό ήρθε και πάλι από τον Αυλώνα, όταν ο Στεφανής, στο 80’ έγραψε το 2 – 0, κλειδώνοντας επί της ουσίας το τρίποντο. Το τελικό 3 – 0 διαμόρφωσε ο Μπαστάνης στο 88’ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι.

Αυλώνας: Σκλιας, Πατσαβούρας, Φουστέρης (85’ Λέκκας), Ιβανάι, Σερακιώτης, Κανατάς, Μπαστάνης (48’ Σκαρμούτσος), Στεφανής (88’ Πάντος), Μπαστάνης, Σαντζάκου, Μπινιάκου (85’ Δημητρακόπουλος)

Ράμνους: Σουσούνης, Μπάρμπας (46’ Νάκο), Νικηφοράκης, Μεταξάς, Μερκούρης (63’ Παρούσος), Κληρονόμος, Ραπτογιάννης, Σαββίδης, Σελίστα, Αρσενόπουλος (7’ Χρυσινάς), Ανδρίας